טיפים

6 פריטים שאתם חייבים להחזיק בתא המטען

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

לכל מקרה שלא יקרה, את הפריטים האלו אתם צריכים בתא המטען של הרכב שלכם. סמכו עלינו.

ערכת עזרה ראשונה

תמיד טוב שיש איתנו ערכת עזרה ראשונה, גם אם אחת בסיסית שתשב באוטו לכל מקרה שלא יהיה. כדאי להכניס בפנים משככי כאבים, פלסטרים, חומר חיטוי ועוד בסגנון הזה.

ג'ק להחלפת גלגל

סיטואציה מוכרת בעולם הכבישים – פנצ'ר. בהנחה שיש לכם כבר גלגל ספייר (ואם לא, גם את זה תכניסו לתא המטען!) יש צורך גם בג'ק להחלפת גלגל שמסייע להחליף גלגל. הג'ק מסייע לנו להרים את הרכב כך שנוכל להוציא את הגלגל בקלות, ולהרכיב במקומו אחד חדש.

Portable 12V Car Jack 3Ton Electric Jack Auto Lift Scissor Jack Lifting Machinisms Lift Jack MutiFunction

כבלים להתנעה

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיתקע עם מצבר שהתרוקן, לרוץ מאדם לאדם ולשאול אם יש לו כבלים כדי להטעין את המצבר, ולכן תמיד טוב לוודא שיש לכם כבלים להתנעה ברכב. אחר כך תצטרכו למצוא רכב לחבר לו את הכבלים, אבל זה סיפור אחר…

שמיכה

תמיד טוב להצטייד בשמכה ברכב, כי אין לדעת מתי תצטרכו אותה! בין אם נתקעתם ברכב ונהייה ממש קר בחוץ, או החלטתם בספונטניות לקפוץ לחוף או לעשות פיקניק. היא תועיל גם אם תאלצו בלי אזהרה להכניס חיית מחמד לרכב, ובנוסף, אם תאלצו להחליף גלגל, השמיכה תעזור לכם לשמור על ציוד נקי. בקיצור – למה לא להכניס אחת לתא המטען?

אולר

תמיד טוב להצטייד באולר איכותי עם כלים רבים. אין לדעת באילו אתגרים נתקל בזמן הנסיעה – בעיקר אם מדובר על נסיעה ארוכה, כמו טיול – ולכן טוב שיש לנו בתא המטען אולר איכותי. אגב, זה לא רק עבור הרכב- אלא גם עבור צרכים אחרים שנתקל בהם בזמן הטיול.

משולש אזהרה

הפריט הזה הוא פריט חובה לפי חוק, כך שאם אין לכם אותו ברכב זה הזמן להצטייד בו – משולשי אזהרה. במידה ונתקעתם עם הרכב, את משולשי האזהרה מציבים מאחורי הרכב, כדי להזהיר רכבים. משולש האזהרה מאיר ולכן גם חיוני בשעות הלילה. אליו חובה לצרף גם ווסט בוהק.

רשום תגובה