טיפים

6 טיפים שיעזרו לכם לשמור את הרכב נקי ומסודר

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

אנחנו מבלים לא מעט זמן ברכב שלנו, והוא עשוי להתלכלך יותר ממה שאנחנו מדמיינים, בייחוד אם יש לנו ילדים או שאנחנו מרבים לאכול ברכב. כדי לשמור על האוטו נקי ומתוחזק לאורך זמן, בלי לגלות פתאום שהוא פשוט מטונף, כדאי לשמור על כמה דברים בסיסיים. הכתבה הבאה תעזור לכם להתחיל.

6 טיפים לשמור על רכב נקי ומסודר לאורך זמן
  1. הניחו תחתית במחזיק הכוסות – מחזיקי הכוסות שלנו צוברים לא מעט לכלוך עיקש שקשה לנקות. כדאי "לרפד" אותם, והדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להניח בפנים תבניות מאפינס מסיליקון (או מנייר). במקרה שהן מתלכלכות, פשוט שוטפים אותן – קל ופשוט!
  2. טישיו – טישיו שיושב באופן קבוע ברכב ישמור לכם אותו נקי לטווח הארוך, סמכו עלינו. ניתן לשים חבילת טישיו/מגבונים בתא הכפפות או אפילו להצמיד אותה למגן השמש מעל המושב. טישיו זמין יחסוך לכם הרבה בלגן ולכלוך.
  3. ארגוניות – מכירים את את הארגוניות המתקפלות? אחת כזו ברכב, שניתן להלביש על המושב האחורי, יכולה לעשות פלאים לרכב – בייחוד אם יש לכם ילדים! אפשר לשים שם בקבוק מים, נשנושים, סבון ג'ל ומשחקים קטנים – כל מה שצריך לנסיעה ברכב (בעיקר אחת כזאת ארוכה).
  4. ניקיון שטיחים – השטיחים ברכב מריחים לא משהו? שפכו עליהם קצת אבקת סודה לשתיה! תנו לאבקה להיספג כמה דקות ולאחר מכאן השתמשו בשואב אבק כדי לשאוב את האזור. הסודה תעזור להרוג את החיידקים המזיקים ולהיפטר מריחות רעים.
  5. נקו את פתחי האוורור – את פתחי האוורור של המזגן קשה לנקות, אבל זה לא אומר שלא צריך לעשות את זה. קחו מזלג/כפית/כף ועטפו אותה עם מגבת. כך תקבלו סוג של "מקל מטאטא" שניתן להחדיר בין פתחי האוורור ולנקות את מה שהצטבר שם. ניתן להשתמש גם בספוג קטן.
  6. כיסוי למושב אחורי – יש לכם חבר כלב שיוצא אתכם להרפתקאות? שקלו לרכוש עבורו כיסוי למושב האחורי, שאפשר לחבר בקלות ומונע מהפרווה להידבק לכל סנטימטר במושב האחורי!

רשום תגובה