מוצרים

5 אביזרים וגאדג'טים שיעזרו לכם לייחד את הרכב

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

מחפשים דרך להפוך את הרכב שלכם לקצת יותר מיוחד, וקצת יותר שונה מכל הרכבים האחרים שחולפים על פניכם בכביש? 5 האביזרים הבאים יעזרו לכם לעשות בדיוק את זה, ולעשות את זה בסטייל.

סטריפים לקישוט הרכב

סטריפים לקישוט הרכב, בצבעים שונים לבחירה, המאפשרים לכם לקשט את הרכב מבפנים ומבחוץ ולייחד אותו קצת יותר. את הסרטיפים ניתן להצמיד לקווי המתאר של הרכב, סביב חורי האוורור, במושבים האחורים ואיפה שרק תרצו! קל במיוחד להדביק אותם והם מגיעים בצבעים בוהקים ושמחים של אדום, סגול, זהב, כסף ועוד.

תמונה לרכב

אם יש דבר שהופך משהו ליותר אישי, הוא ללא ספק תמונות. הגאדג'ט החביב הבא מאפשר לכם לתלות תמונה על מראת הרכב, שלכם ושל יקיריכם. ישנן כמה מסגרות לבחירה – אליפסה, לב, תפוח, ריבוע ועוד. דרך מושלמת לייחד את הרכב שלכם!

הבט-מוביל

תמיד חלמתם לנהוג על בט-מוביל? אז הנה משהו שיעזור לכם להגשים את החלום – לפחות חלקית. הגאדג'ט הבא מקרין על המדרכה את הסימן של בטמן בכל פעם שפותחים את הדלת. מתנה מושלמת למכורים אמתיים שבטמן נמצא עמוק בליבם.

קישוט להגה

נמאס לכם מהגה שחור ומשעמם? הנה דרך להפוך אותו לקצת יותר מיוחד: כיסויי עור צבעונים להגה, מונעים החלקה ומוסיפים המון סטייל. מגיעים במגוון גדול של צבעים (שחור, כחול, סגול, ירוק, אדום…)

מדבקות לרכב

הדרך האחרונה והקלאסית להפוך את הרכב לקצת יותר ייחודי היא להוסיף מדבקות וסטיקרים! יש אינסוף סוגים של מדבקות וכל אחד יכול למצוא את האחד שהוא מתחבר אליו ביותר – בין אם זה ציור, איור או ציטוט. המדבקות יכולות להיות משעשעות או להגיד משהו עליכם – כמו קבוצת ספורט שאתם אוהדים או תחביב מסוים. כאן תמצאו מאגר שלם של מדבקות לרכב.

רשום תגובה