חדשות

נמאס לכם לחפש חניה? 3 דרכי תחבורה חלופיות

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

חיפוש אחר חניה הוא אחד הפעולות הכי מבאסות שיש, בעיקר אם מדובר על ערים עמוסות וצפופות כמו תל-אביב או ירושלים. אם נמאס לכם לבזבז זמן רב (שלא נדבר על עצבים וכסף) בחיפוש אחר חניה, הנה 3 דרכי תחבורה חלופיות ועדכניות שיעזרו לכם להגיע ליעדכם, בלי להזכיר אוטובוסים או רכבות!

קורקינט ואופניים

קורקינט חשמלי ואופניים חשמליים הם הטרנדים הכי חמים לאחרונה, ויש לכך סיבה – הם מאפשרים לנו להגיע ממקום למקום בתוך העיר בקלות, בלי הצורך לחפש חניה, שזה בעצם החלום. בערים הגדולות והמודרניות (תל-אביב, מדברים בעיקר עלייך) הקורקינטים והאופניים מפוזרים ברחבי העיר וכל מה שצריך זה להתקין אפליקציה מהירה ולהתחיל לנסוע. את הרכב תוכלו להשאיר באזור מרובה חניה, למשל בדרום או בצפון תל אביב.

חנה וסע

לאחרונה מתחילים לצוץ יותר ויותר מתחמי "חנה וסע". הרעיון במתחמים האלו הוא לחנות בחניונים גדולים אך מנותקים ומרוחקים, ולהגיע למרכז העיר באמצעות שאטל חינמי שנוסע לאורך היום. חניון כזה אפשר למצוא כבר במחלף שפירים על כביש 1 בדרך לתל-אביב, שמאפשר לקחת שאטלים למרכז תל-אביב או לרמת גן. גם בירושלים קיימים מספר חניוני חנה וסע, הממוקמים לצד הרכבת הקלה.

טרמפים

הדרך השלישית שתעזור לכם לחסוך את החיפוש אחר החניה היא טרמפים. אנחנו לא מתכוונים לעמוד בתחנה ולנופף עם היד בתקווה שמישהו יעצור (זה גם לא ממש בטיחותי), אבל ישנן פלטפורמות מוגזרות כמו שירות הטרמפים שמציעה וויז – Waze Carpool, שמאפשר לקבל טרמפ ולהשתתף בעלות הנסיעה. כדאי גם להכיר את באבל, שירות הסעות חדש בשיתוף עם חברת התחבורה "דן". מדובר על שירות הסעות חכם ומתקדם, שתוכלו להזמין באמצעות האפליקציה. לאורך הדרך יעלו נוסעים נוספים. כיום השירות פועל ברמת גן, גבעתיים ותל-אביב.

רשום תגובה