מוצרים

איך להתקין בלוטות' גם ברכבים ישנים?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

בכל הרכבים החדשים נמצא מערכת מולטימדיה מתקדמת וללא ספק נמצא חיבור בלוטות', אבל ברכבים הישנים זה לא ממש המצב. אם יש לכם רכב ישן, זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על האופציה לחבר את הסמארטפון לבלוטות', וזה גם לא אומר שתצטרכו להסתפק בכבלי AUX מסורבלים ולא לקבל את כל הטוב שמגיע עם חיבור בלוטות'. יש עוד אופציה שאולי לא הכרתם, אבל היא פותרת את כל הבעיות – מתאם בלוטות'.

מדובר על מכשירים קטנים שמתחברים לרכב, ומאפשרים לנו להתחבר אליהם באמצעות הסמארטפון – וכך לנגן את המוזיקה שלנו, לענות לשיחות וכדומה. חלק מהמכשירים מגיעים עם אפשרות חיבור USB, כך שתוכלו גם להטעין את המכשיר על הדרך.

כדי לעשות לכם את החיים קצת יותר קלים, הנה כמה מכשירים שמצאנו עבורכם. מתאמי בלוטות' במחירים טובים וכאלו שיעשו עבודה מעולה:

מתאמי בלוטות' לרכב

  1. המכשיר הזה הוא מתאם בלוטות' לרכב שמתחבר לרמקולים של הרכב ומאפשר חיבור לבלוטות'. מאפשר את כל הפונקציות של בלוטות' – כמו מענה לשיחות והשמעת מוזיקה.

3.5MM Jack AUX Audio MP3 Music Bluetooth Receiver Car Kit Wireless Handsfree Speaker Headphone Adapter Hands Free Calling

2. מתאם בלוטות' נוסף, עם עיצוב עגול אלגנטי. את המתאם הזה מחברים ישירות לרמקול וניתן להתחיל לשמוע מוזיקה בכיף, וכן לשלוט על המוזיקה באמצעות הכפתורים.

AOZBZ Wireless Bluetooth Receiver 3.5mm Car Music Audio Receiver Adapter Hands-Free Car Kit A2DP Streaming Kit For Car Stereo

3. מתאם Bluetooth הזה מתחבר למצת, ואף כולל מסך תצוגה שמציג את החיבור לבלוטות', את שמות השירים ואת אנשי הקשר.

Wireless Bluetooth FM Transmitter FM Modulator HandsFree Car Kit Radio Adapter USB Charger MP3 Music Player For iPhone Samsung

רוצים עוד? למאגר המלא של מתאמי בלוטות' לרכב!

רשום תגובה